osCommerce ZALOŽIT NOVÝ ÚČET

Příhlášení: (e-mail):    Heslo:      Neznám heslo


INTERNETOVÁ AUKCE  |   ŽIVÉ AUKCE  |  POSOUZENÍ DÍLA  |  VÝKUP DĚL  |  NAŠE SLUŽBY  |  PROSTORY GALERIE   |    KONTAKT  
» Úvodní stránka » Naše služby Limitní lístek | Aukční smlouva  | Dražební vyhláška  | Dražební řád | Nákup/Prodej  |  Pokladna  
 
NAŠE AUKCE
DATABÁZE DĚL
  OBRAZY - PRODEJ
  UŽITÉ UMĚNÍ->
  Žive aukce
  AUTOŘI, ARTISTS->
Měny
Hledat dílo či autora


Použijte klíčová slova pro nalezení díla či autora kterého hledáte.
Rozšířené hledání

NAŠE SLUŽBY
Další služby, které jsme Vám schopni poskytnout v rámci naší činnosti

BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ
Naši experti Vám jsou k dispozici pro bezplatnou a nezávaznou konzultaci čtyři dny v týdnu. Osobně ohodnotí Vaše starožitnosti, výtvarné umění, šperky, stříbro, hodinky, zbraně, nábytek a doporučí Vám způsob jejich eventuálního nejlepšího zhodnocení. Poradenství je vysoce kvalifikované a diskrétní.

Na základě důkladné znalosti mezinárodních trhů a současných cenových trendů Vám experti poradí, jakou sumu můžete za Vaše zboží očekávat. V případě, že nabízený umělecký předmět je vhodný pro prodej v aukci nebo v naší prodejní galerii, navrhnou Vám prodej za optimálních podmínek.

K předběžnému odhadu stačí pouze kvalitní fotografie Vámi nabízených předmětů. V případě, že nabízíte k prodeji větší soubor předmětů, mohou Vás po domluvě navštívit i osobně.

POŘIZOVÁNÍ ODBORNÝCH POSUDKŮ UMĚLECKÝCH DĚL A STAROŽITNOSTÍ
Naši kompetentní odborníci poskytnou profesionální konzultace nejen při posuzování hodnoty uměleckých děl, ale i pravosti signace, dobového zařazení artefaktu, kvality restaurátorské práce, zjištění autora apod. .

ZAJIŠTĚNÍ POVOLENÍ K VÝVOZU DO ZAHRANIČÍ
Zajistíme veškerá potřebná povolení k vývozu uměleckých děl a starožitností dle zákona č. 71/1994 Sb. o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. Povolení poskytují: Národní galerie v Praze www.ngprague.cz
a Uměleckoprůmyslové muzeum www.upm.cz.
Komplexní informace o možnostech vývozu a prodeji předmětů kulturní hodnoty je zveřejněna na webových stránkách Ministerstva kultury ČR na adrese www.mkcr.cz

INVESTIČNÍ PORADENSTVÍ
Kvalitní umění a starožitnosti vždy byly a budou výhodnou investicí. Její návratnost a likviditu vám pomohou predikovat naši zkušení odborníci.

* Poradenství při nákupu uměleckých děl
* Založení či rozvíjení umělecké sbírky
* Odborné posudky na umělecká díla
* Přehled aktuálních cen na českém a zahraničním trhu

KOMISNÍ PRODEJ
Chcete-li zhodnotit Vaše umělecké předměty a starožitnosti a nechcete čekat na termín aukce nebo Vám naši znalci doporučí spíše prodej v prodejní galerii, potom je komisní prodej ideálním řešením. Cenu za Vámi nabízený předmět určí po dohodě s Vámi naši znalci, kteří s Vámi sepíší tzv. Komisionářskou smlouvu. Po té, co dojde v Galerii Nikol k prodeji Vašich předmětů Vám vyplatíme dohodnutou částku v hotovosti v otevírací době v naší pokladně nebo převedeme výtěžek z prodeje na Vámi uvedený bankovní účet.


VÝKUP ZA HOTOVÉ

Potřebujete ihned finanční hotovost? Okamžitým odkupem Vašich kvalitních starožitností nebo uměleckých předmětů získáte ihned potřebnou finanční částku a získanými penězi můžete ihned disponovat dle Vašich potřeb.
 

ZÁSTAVNÍ ČINNOST
Potřebujete řešit svoje momentální finanční problémy a banka není pro tento okamžik nejlepším partnerem? Pomůžeme Vám překlenout Vaši dočasnou tíživou finanční situaci na dobu 1 až 3 měsíců. Převezmeme do zástavy šperky, obrazy a kvalitní starožitnosti s možností zpětného odkupu během výše uvedené doby za přirážku 5 – 15% k dohodnuté ceně.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ RÁMOVÁNÍ A PASPARTOVÁNÍ OBRAZŮ
Zprostředkujeme rámování a paspartování , které je prováděno s maximální pečlivostí, spoléháme na zkušenosti svých dodavatelů. V případě nesnází velmi ochotně poradíme při výběru, nabídneme Vám pestrý vzorník designového provedení. Očekávejte vlídné přivítání, garanci kvality provedeného úkonu, záruční i pozáruční spolupráci, především pak přijatelné ceny i krátké dodací lhůty. Svět rámů čeká jen na Vás.

 

Pokračovat
Rychlý kontakt více
Info:
+420 721 675 807
+420 736 163 680
e-mail:

info@galerie-nikol.cz
galerie-nikol@tiscali.cz

Předběžná objednávka: více
0 položek
 


HelpHand.cz